Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny pożyczył pieniądze. Nie mógł ich odzyskać i opluł dłużnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Pan Radny to bandyta Co to za radny który straszy ze zrobi krzywde rodzinie a w szczególnosci dziecku!! taka osoba od razu powinna byc ukarana wyrokiem skazujacym i nie zawiasy tylko dostac maksymalny wyrok kary by siedzial !! Radny to nie radny wstyd i chańba dla naszego miasta kto go ku*** wybrał. I teraz bardzo mu dobrze że bedzie miał problemy. Sam mialem kiedys z tym panem do czynienia ale srtrach zabronil mi to zglosic dalej Brawa dla Tego Pana który wreszcie przelamie to wsyzstko i zrobi z tym porządek aby więcej takich ludzi bylo i cos na niego mialo. Nie potrzebujemy takich ludzi i zwlaszcza radnych !! BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....w chełmskich realiach 100 zł.., to niemalże cała dniówka. Nie rozumiem tych obrońców "pokrzywdzonego", który żeruje na ludzkiej empatii. Jestem daleki od agresywnych zachowań wobec współobywateli, ale także czułbym bezsilność, złość i frustrację! Naplucie w gębę takiej kanalii jest zdecydowanie łagodniejszym potraktowaniem, niż obicie ryja, za co można dochrapać się wyroku skazującego! Nagannym jest stosowanie przemocy fizycznej, ale nie równie nagannym pozostaje niewywiązywanie się z zobowiązań dłużnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Element to jest ten co pożycza robi walki czyimś kosztem! panie Bialas brawo ma Pan moje 101%poparcie. TAKIE k...... Dłużników to trzeba karać/zamykać tylko to jest problem :) on już,tam pracuje :) i czuł bu się jak ryba w wodzie :) a to już nie kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie było odzyskiwania długu tylko wymuszanie haraczu, pod pretekstem małej pożyczki i pod groźbą zrobienia krzywdy dziecku. Nie widzicie tego? długi oczywiście trzeba oddawać, ale ciekawe czy ci zaciekli obrońcy radnego B. ucieszyli by się gdyby zostali naliczani kilkanaście razy więcej niż pożyczył, a zwrotu mieli dopilnować czeczeńcy, a jak nie to coś się miało stać rodzinie. Są inne ludzkie, prawne sposoby odzyskiwania długu, a nie haraczowanie i bandyterka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to Marek C to Łukasz D. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lipa ze popadlo na radnego bo w przeciwnym razie ten klawisz powinien dostac w pysk bo gdy sie pozycza to sie oddaje a ta cala sprawa jest grubymi nicmi szyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a *** mu w srake i temu gadowi tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto chce jeszcze chce go opluć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz Doszczeczko syn domniemywanego gangstera "Dychy" z Chełma tak zarabia pieniądze.szkoda radnego bo dobry człowiek, który robi dużo dobrego w Chełmie nie wspominając o liczbie interpelacji które składa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ode mnie też pożyczał i nie oddawał a jak zacząłem straszyć to wspominał o ojcu.jak widać radny ma zasady i nie boi się takich pajacy.chciałbym mieć tyle odwagi.szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAĆ gada co sprzedaje wartościowych ludzi.DOSZCZECZKO CWELU!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie ile dobrych rzeczy zrobił RADNY BIAŁAS zanim zaczniecie oceniać po jednej sytuacji w której tak naprawdę to on jest poszkodowany bo pożyczył pieniądze w dobrej intencji a klawisz jak widać chciał tylko wyrwać od niego więcej.miałam podobną sytuację a pieniędzy do dziś nie odzyskałam.oby sąd na to popatrzył pozytywnie bo jeśli nie tacy radni mają zmieniać świat polityki to juz w nikogo nie uwierzę.pozdrawiam Panie Białas.będzie dobrze.ma Pan naprawdę duże poparcie wśród normalnych ludzi bo hien nie brakuje ale z nimi Pan sobie sam poradzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na poważnego gościa do którego lepiej nie podchodzić ale poznając Go można stwierdzić że jest godny zaufania i zawsze pomoże.jestem w Tobą bo wiem że działasz zawsze w słusznej sprawie a w tym wypadku walka z kurestwem FUNKCJONARIUSZA doszczeczki który pożycza gdzie się da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wjezdzacie na tego funkcjonariusza bardzo dobrze zrobil co to za rperezentacja miasta radny niby c***a nie radny ... wiele ludzi chce mu zakladac teraz sprawy i bardzo dobrze. taka osoba co grozi dziecku powinna wyladowac po 2 stronie a nie chodzic wolno ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej zrobić z siebie pokrzywdzonego w gazecie za jakieś grosze bo nie wierzę ze udostępnił dowody w sprawie za darmo :) jebać calą platforme niby obywatelska z tym tygodnikiem na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił.Szkoda ze nie odzyskał pieniędzy.Każdy z nas miał kiedyś problem z odzyskaniem pożyczonych pieniędzy.Brawo dla Radnego, który mimo pełnionej funkcji nadal ma jaja.Jebeć oszusta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o żadnego Marka C. tylko o byłego już funkcjonariusza Służby Więziennej Łukasza Doszczeczkę.Nie pożyczajcie temu typowi pieniędzy bo wymusza na "chorą córkę" i wymyśla co się da.Straciłeś mundur.Zostałeś sam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...